Gdzie ustawić wieszak na ubrania?

Czy będzie pasował? To, gdzie umieścisz wieszak, jest ważne. Chcesz być w stanie dostać się do wszystkich sztuk odzieży, które są tam zawieszone, ale chcesz również zostawić miejsce na inne rzeczy w pokoju. W tym przypadku łóżko i stolik do kawy musiały pozostać tam, gdzie były, więc musiałem się upewnić, że jest wystarczająco dużo miejsca, abym mógł dostać się do moich ubrań.

 

Zostawiłem około 2 stóp przestrzeni wzdłuż ściany bez żadnych haczyków na niej i ustawiłem stojak pod kątem ukośnym od rogu pokoju, dzięki czemu mogłem łatwo dostać się do wszystkiego stamtąd. Jeśli masz dużo ubrań, możesz postawić kolejny stojak obok lub za pierwszym.

 

Wieszaki na ubrania są poręczne, prawda? Pozwalają na powieszenie na nich ubrań, a następnie umieszczenie tego całego setupu w dowolnym pomieszczeniu, w którym potrzebujesz trochę więcej miejsca do przechowywania. Ale gdzie jest najlepsze miejsce, aby umieścić jeden w swoim domu? Jest kilka dobrych miejsc na wieszak, ale ja uważam, że najlepszym miejscem dla mnie jest łazienka. To z powodu faktu, że wystaje ze ściany poziomo i nie widać go od drzwi wejściowych, więc nie zajmuje dużo miejsca (każdy wie, jak małe łazienki już są), ale daje też dużo miejsca na wiszące rzeczy. Więcej na: interiornews.pl