Jakie dekoracje wybrać do małego mieszkania?

Kiedy dekorujesz małą przestrzeń, musisz być kreatywny z tym, jak wykorzystujesz ograniczoną powierzchnię kwadratową swojego pokoju. Jednym z najlepszych sposobów jest wykorzystanie przestrzeni pionowej poprzez zawieszenie rzeczy na suficie. Istnieje wiele rzeczy, które możesz powiesić, aby dodać wizualne zainteresowanie i sprawić, że twoje miejsce poczuje się bardziej jak w domu – upewnij się tylko, że są bezpieczne! Powieszenie stołu jadalnego lub monitora komputerowego może nie wydawać się wielką sprawą, ale istnieje kilka ważnych rozważań, jeśli chodzi o wieszanie czegokolwiek w mieszkaniu.

 

Choć to wygodne, że większość rzeczy jest zaprojektowana tak, by można je było przymocować do ściany, nie oznacza to, że wszystko będzie działać. Zanim powiesisz cokolwiek, poszukaj instrukcji na odwrocie lub na samym produkcie. Może tam być napisane, czy trzeba go powiesić i jaki ciężar może utrzymać (przy szczególnie ciężkich przedmiotach należy się upewnić, że w ścianie jest ćwiek). Jeśli nie ma instrukcji, prawdopodobnie istnieją inne oznaki wsparcia, takie jak kotwy lub uchwyty montażowe.

 

Oprócz bezpieczeństwa, chociaż, ja jest znacząco że jakaś wieszaki lub wierzchowce patrzeją estetycznie i no rujnują czystych linie twój ściany. Możesz również rozważyć, czy spowodują one jakiekolwiek szkody, jeśli nie zostaną prawidłowo zdjęte.

Więcej informacji na: roomstour.pl