Wakacje nad morzem

W końcu nadeszło moje wymarzone lato. Wciąż chodzę do swojej pracy, jednakże zaczęłam już rozmyślać o przyszłych wakacjach. Urlop wzięłam na koniec przyszłego miesiąca, więc już za kilka chwil będę w stanie wreszcie odpocząć. Swoje wakacje zaplanowałam tak, że mam pewność, iż będą one niesamowitą wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć do obcych miejsc. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, a ona wcale nam się nie nudzi, jednakże w tym roku woleliśmy spróbować czegoś całkowicie nowego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk także jest naprawdę atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Dodatkowo, aktualnie nie pragnę akurat oddalać się od mojego kraju, bo przeraża mnie to, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki etap we własnym bezpiecznym kraju.

Urlop przeżyję więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję mimo tego nocować w luksusowym, czterogwiazdkowym apartamencie, bo postanowiliśmy znaleźć sobie wolny plac na polu campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, zakładamy obozowisko, a następnie urządzamy sobie prowizoryczną szkołę przetrwania. Zamierzamy wziąć jak najmniejszą ilość gotówki i postarać się przeżyć wspaniałe wczasy niskim kosztem. Zamierzamy kąpać się, opalać się, spacerować oraz zwiedzać co ciekawsze zabytki, a za to praktycznie nic nie musimy płacić.

Jestem tak rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że od niedawna skreślam dni do wyczekiwanego urlopu. Będziemy podróżować pociągiem, tak więc sama podróż będzie całkiem ciekawa, ponieważ ostatnim razem podróżowałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę mogła przeżyć sporą ilość czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, tak więc nasze wakacje z pewnością będą udane!

Related Posts