Kocyk do wózka – uniwersalny, modny i praktyczny

Podczas jesiennego oraz zimowego spaceru warto pamiętać o różnych akcesoriach, które poprawią komfort termiczny malca. Z pewnością do takich akcesoriów można zaliczyć kocyk do wózka. Tego typu produkt projektowany z wysokiej jakości materiałów może zapewniać dziecku przewiewność oraz cyrkulację powietrza, przy jednoczesnym ogrzewaniu ciała. Tego typu narzutki projektowane są z różnych materiałów, obecnie bardzo popularne są tkaniny bawełniane oraz bambusowe.

Koce projektowane w modnych, dziecięcych kolorach

Warto pamiętać, że lżejsze i bardziej przewiewne koce sprawdzą się także podczas cieplejszych, wiosennych oraz letnich dni. Wielu rodziców posiada kilka kocyków, jedne znajdują się w wózkach inne natomiast sprawdzają się w użytku domowym. Warto pamiętać o tym, że kocyk do wózka może stanowić podstawę wyprawki każdego noworodka. Można go podarować przyszłym rodzicom w ramach pierwszego prezentu. Popularne modele projektowane są w odcieniu pudrowego różu, bieli, szarości, beżu jak i również błękitu. W każdym wariancie prezentują się one bardzo wyjątkowo, gustownie i niezwykle efektownie.

Przewiewne kocyki niezastąpionym akcesorium gondoli oraz spacerówek

Koce występują w różnych wersjach modelowych, bardzo popularne są obecnie tkane modele, które są bardzo mięciutkie, delikatne i aksamitne. Co ważne, tego typu produkt charakteryzuje się dużą przewiewnością, dzięki czemu można nim okryć malucha nawet w czasie wiosennego lub letniego, wieczornego spaceru. Dzięki temu akcesorium można mieć pewność, że maluch będzie dostatecznie chroniony i odpowiednio ubrany, nie będzie się przegrzewał.

Related Posts