Koszule, swetry i długie spódnice, czyli jesienna moda

Kiedy liście zaczynają się obracać, a powietrze robi się rześkie, nadszedł czas, aby zacząć myśleć o tym, co będziesz nosić jesienią. Twoja szafa jest już prawdopodobnie pełna wspaniałych letnich ubrań, ale dzięki kilku szybkim zmianom mogą one być gotowe również na jesień. Po pierwsze, sprawdź, czy masz jakieś długie spódnice lub koszule z długim rękawem – mogą one posłużyć jako podstawowa jesienna garderoba. Jeśli nie, to musisz znaleźć ładną parę dżinsów i kilka swetrów lub koszul z guzikami. To wszystko są łatwe elementy, które można dodać do istniejącej garderoby.

 

Wiele osób nie używa swoich długich spódnic latem, ponieważ są one gorące i nie wyglądają zbyt dobrze z sandałami. Ale długie spódnice są idealne na jesień, ponieważ mogą być sparowane z butami (lub nawet podkolanówkami), aby chronić przed zimnem i nadal wyglądać świetnie. Swetry można również uzupełnić szalikiem, aby uzyskać dodatkowe ciepło w razie potrzeby. W rzeczywistości, noszenie dużego szalika zawiązanego wokół szyi jest łatwym sposobem na ochłodzenie się, gdy zrobi się zbyt ciepło bez konieczności zdejmowania płaszcza!

 

Zauważ, że te same rzeczy możesz nosić zimą, ale ważne jest, abyś trzymała je oddzielnie od tych, które nosisz. Więcej dowiesz się na: minimish.pl

 

Related Posts