Wygodne poduszki na twoim łóżku?

Jak masz się cieszyć swoim ładnym, wygodnym łóżkiem, jeśli masz poduszkę, która powoduje dyskomfort? Co gorsza jest to, że prawdopodobnie nie jesteś nawet świadomy tego, jak zła jest twoja poduszka, dopóki nie pojawi się szansa na przetestowanie innej lub obudzisz się ze sztywnym karkiem rano.

 

Podczas gdy reszta twój pościeli może całkowicie revamped nadawać się twój gusty, poduszki są jeden rzecz w twojej sypialni który widzi stałego use. Przeciętna osoba wymienia swoją pościel co 7 lat, ale niektóre badania szacują, że większość ludzi przejdzie przez 10-20 poduszek w swoim życiu. Tak, to stoi do rozumu, że warto wziąć czas, aby znaleźć poduszkę, która będzie pracować dla Ciebie – nie tylko w sklepie, ale przez całe życie.

 

Dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj poduszki będzie działać najlepiej dla Ciebie jest pracując wstecz od tego, co lubisz o swojej obecnej poduszce – wysoki loft lubisz, chcesz go amortyzowane lub twarde? Następnie rozejrzyj się za różnymi opcjami i zobacz, co pasuje do tego, co czuje się dobrze do Ciebie. Istnieje mnóstwo opcji, zwłaszcza jeśli chodzi o materiał wypełniający: puch i pierze, pianka pamięciowa i kulki żelowe, gęsie pióra i mieszanki kaczych piór. Więcej na: domzobrazka.pl

 

Related Posts