Jak zachować wspomnienia? Fotomagnesy i różne rodzaje fotopamiątek

Istnieje wiele sposobów na stworzenie pamiątek fotograficznych. Możesz kupić gotowy zestaw lub stworzyć własny, używając rzeczy, które znajdziesz w domu. Niezależnie od tego, jak się za to zabierzesz, zyskasz przedmiot przywołujący dobre wspomnienia. Oto kilka rodzajów pomysłów na pamiątki ze zdjęć:

Magnesy fotograficzne

To świetny sposób na pamiątki, które można umieścić na przykład na lodówce. Fotomagnesy stworzysz w bardzo łatwy sposób. Wystarczy przesłać wybrane przez siebie zdjęcia, a następnie wybrać rozmiar i kształt magnesu. Możesz również dodać do nich napisy lub różne ozdobne elementy.

Spersonalizowane poduszki

Poduszki mogą być świetnym spersonalizowanym prezentem dla bliskich na urodziny lub inną okazję. Dodając do projektu swoje ulubione zdjęcia, nadajesz im wyjątkowy charakter.

Kubki ze zdjęciami

Kubki to kolejny przedmiot używany na co dzień. Dzięki temu będziesz mógł codziennie spoglądać na zdjęcia przypominające Twoje wyjątkowe wspomnienia! Możesz również wybrać kubek termiczny, który będzie świetnym pomysłem na prezent dla kogoś, kto kocha kawę lub herbatę, ponieważ ułatwi mu zabranie ze sobą ulubionego napoju, gdziekolwiek się znajdzie, a znajdujące się na nim zdjęcie nada temu przedmiotowi osobisty charakter.