Tak wielu ludzi marnuje swój czas na siłowni na bieżniach, maszynach eliptycznych, a nawet maszynach do ćwiczeń. Pracują ciężko, ale nie są one naprawdę czyniąc siebie żadnych lepszych. Najlepszym sposobem, aby uzyskać kształt jest z sportów, które można grać z innymi. Oto trzy sporty, które są dużo zabawy i świetne dla twojego ciała:

 

-Ultimate Frisbee-To zostało wymyślone przez uczniów szkół średnich w latach 70. jako alternatywa dla piłki nożnej i koszykówki. Chociaż na pierwszy rzut oka wygląda na łatwą, to w rzeczywistości jest bardzo trudna i wymaga dobrej wytrzymałości sercowo-naczyniowej i zwinności.

 

-Racquetball-Inny sport wymyślony przez uczniów szkół średnich, jest to połączenie badmintona i squasha, który jest świetny dla koordynacji ręka-oko. Nie musisz nawet grać przeciwko komuś innemu, aby dobrze się bawić!

 

-Piłka nożna – jest dobra dla mięśni nóg i układu krążenia, a także dla koordynacji. Daje również wiele możliwości, aby uruchomić w górę iw dół pola – co oznacza, że można schudnąć, nawet jeśli jesteś po prostu stoi wokół oglądania! Więcej na: feedfit.pl

 

Related Posts