Wampirzy lifting z osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting jest wyjątkową metodą odmładzania wyglądu skóry, która ma charakter niechirurgiczny i nie wymaga stosowania nici liftingujących. Jest to zabieg idealny w przypadku zwiotczenia skóry, ale sprawdzi się także przy rozstępach, bliznach potrądzikowych i drobnych zmarszczkach. Jak dokładnie działa i dlaczego warto zastosować w nim akurat osocze bogatopłytkowe? Czytaj dalej, aby się tego dowiedzieć!

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to ciekawa, niechirurgiczna metoda ujędrniania i regeneracji skóry. Polega na tym, że preparat wyodrębniony z własnej krwi pacjenta jest podawany w wyznaczone miejsca, na które ma oddziaływać. Dzięki zawartym w krwi składnikom możliwe jest stymulowanie naturalnej regeneracji i ujędrniania skóry. Spłycane są w ten sposób zmarszczki, usuwane niedoskonałości, a cała cera staje się bardziej gładka i jędrna.

Dlaczego warto wybrać ten zabieg?

Klasyczny wampirzy lifting pozwalał na natychmiastowe uwolnienie dużej ilości płytek krwi i czynnika wzrostu do tkanki, co powodowało nagłe działanie preparatu. Obecnie stosowane osocze bogatopłytkowe Kraków pozwala nieco zmienić całą procedurę. Z osocza bogatopłytkowego substancje aktywne (przede wszystkim czynnik wzrostu) uwalniane są stopniowo i długofalowo, dzięki czemu skóra jest bardziej odmłodzona, a efekty po prostu silniejsze.

Skąd pochodzi osocze bogatopłytkowe?

Bardzo ważną cechą tego zabiegu jest stosowanie własnego osocza pacjenta, czyli materiału doskonale znanego jego ciału. Dzięki temu preparat nie jest uznawany za ciało obce.

Cały zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilość krwi od pacjenta i rozdzieleniu na poszczególne składniki w specjalnej wirówce. Uzyskana w ten sposób fibryna jest pobierana do strzykawki i podawana za pomocą cienkiej igły na wybrany do leczenia obszar skóry.

Related Posts